(19-17, 22-6, 19-18, 20-22)
Játékvezetők: Borgula Gy., Pappy Zs.

Pontszerzők: SZABÓ B. 17/3, MARTONOSI Z. 10, MÉSZÁROS V. 10, TÓTH C. 8, Földi A. 8, KŐHÁZI F. 12/6, KECSKÉS F. 11/3, Zsíros L. 4.

Edző: Mészárosné Kovács Andrea

A Nyugati-csoport első helyezettjét fogadtuk. A híresztelések szerint a Tatabánya kiemelkedik a többi csapat közül elsősorban a több rutinos, "A" csoportot is megjárt játékoskeret miatt. Az első negyedben kiderült, hogy jelenlegi csapatunk minden mérkőzésen győztesen akarja zárni a mérkőzést és ez a mai napon sem volt másképp. A második negyedben teljesen állva hagyva ellenfelünket 43:23 eredménnyel mehettünk a nagyszünetre. Ezt a nagyarányú különbséget egyértelműen a tudatos és pontos védekezésünknek köszönhettük, melyből több könnyű, gyors kosarat szereztünk.
A második félidőben már teljesen kiegyenlített volt a játék, de a nagyon kemény és agresszív védekezés sem tudta megtörni a csapatot, melyben védekezésben csapatként teljesen egységesek tudtunk maradni, támadásban pedig az egy-egy kiugró teljesítmény helyett nyolc ember között oszlott meg a szerzett pontok aránya.
Gratulálok lányainknak a kemény munkáért, mely néhány más csapat számára meglepetésként hatott.