(12-28, 21-16, 20-11, 5-19)
Játékvezetők: Lázár György, Stickel Balázs

Pontszerzők: SOÓS R. 21, JÁHNI ZS. 12, HORVÁTH ZS. 15/12, Bakos P. 2, Sárközi V. 13, Radócz F. 5, Vári Z. 5, Kurucz B.

Edző: Mészárosné Kovács Andrea

Rendkívül fontos győzelem született ezen a pénteki napon Százhalombattán. Februárban a hazai győzelmünk megszerzése után tudtuk, hogy rendkívül nehéz mérkőzés vár ránk majd idegenben. Szerencsére az iskolai elfoglaltság és az utazás sem szegte kedvét a lányoknak és rendkívül jó harci kedvel és ritmusban kezdtük a mérkőzést. Ez meg is látszott az eredményen, de várhatóan ez nem működött negyven percen keresztül.
A második és harmadik negyedben teljes hullámvölgybe kerültünk és a játékvezetői ítéletek sem segítettek magunkra találni. A minket elkísérő kedves szülők azonban igen. A mérkőzésen 12! lépéshibát fújtak a sípmesterek leggyakrabban "ziccer" helyzetben, amit valóban nehéz volt szegedi oldalról szó nélkül hagyni. 55:55 állásnál sikerült megnyugtatni lányainkat, akik a negyedik negyedben a taktikai változtatást is jól alkalmazva 19-5 rohammal megnyerték a mérkőzést.
Soós Rékát nem tudták tartani támadásban, Horváth Zsanett pedig négy darab hárompontosát rendkívül jókor ejtette ellenfelünk kosarába. Jáhni Zsófi 13 lepattanójával és kiemelkedő dobószázalékával segítette a csapatot.
Gratulálok a lányoknak, szép teljesítmény volt egy olyan mérkőzésen, mely Országos Döntőbe vitte a csapatot.