(17-22, 11-22, 14-30, 10-13)
Játékvezetők: Matics Sándor, Szirt Lajos

Szeged KE pontszerzők: RADÓCZ F. 21/3, SOÓS R. 19, HORVÁTH Zs. 14, NAGY L. 12, Bakos P. 6, Jáhni Zs. 5, Boros E. 4, Fodor F. 4, Mayer Zs. 2, Szöllősi F.-.

Edző: Mészárosné Kovács Andrea

Nem titkolt célunk volt, hogy megnyerjük a Regionális Döntőt. Kisebb csalódásként éltük meg, hogy miután az alapszakaszban kétszer kikaptunk a Kecskeméttől-aki ötödik helyezett lett az U19 Döntőn-,a szerencsétlen versenyrendszer miatt nem maradt esélyünk a legjobb nyolcba kerülni. Bár minden ellenfelünket simán, nagy kosárkülönbséggel vertünk a további mérkőzéseken és a Regionális Döntőn is, nem tudtuk megméretni magunkat a legjobb nyolc között és így fiatal csapatunkkal a 9. helyen zártuk az U19-es bajnokságot.
A Regionális Döntő két napját Budapesten rendezték, ahol csapatunk szerkezetben és tudásban is messze kiemelkedett a négy csapat közül. Minden mérkőzésen vitathatatlanul érvényesült lányaink akarata. A játék minden elemében mindhárom mérkőzésen kiemelkedőt nyújtottak a szegedi lányok.
Köszönet a minket két napon keresztül kitartóan biztató kedves szülőknek.